fbpx
wróć do bloga

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że z początkiem kwietnia zespół Fundacji Instrat powiększył się o dwóch nowych ekspertów:

  • Michał Smoleń został kierownikiem programu badawczego Energia & Klimat. Ekspert i manager z dużym doświadczeniem w doradztwie na rzecz sektora publicznego zdobytym w PwC Polska, wcześniej współpracownik Res Publiki Nowej. W roli kierownika programu będzie zajmował się polityką klimatyczno-energetyczną Polski oraz UE.
  • Wojciech Przedlacki objął pozycję lidera projektu energy.instrat.pl. Pierwsza w Polsce baza danych dla energetyki i górnictwa w otwartym dostępie zyskała tym samym product ownera, który zajmie się dalszym rozwojem portalu i narzędzi wizualizacji danych. Wojciech zdobywał doświadczenie m. in. w ABB oraz 50Hertz, gdzie zajmował się sektorem morskiej energetyki wiatrowej i procedurami odbudowy systemu energetycznego po blackoucie. 

Zapraszamy do kontaktu Fundacją Instrat oraz naszymi nowymi ekspertami w sprawie komentarzy bieżących dotyczących polityki energetycznej, cen energii oraz danych z sektorów energetyki i górnictwa.

Kontakt:

Michał Smoleń – Kierownik programu Energia & Klimat, michal.smolen@instrat.pl, tel. 519 113 595

Wojciech Przedlacki – Lider projektu energy.instrat.pl, wojciech.przedlacki@instrat.pl 

Wybrane publikacje Fundacji Instrat zrealizowane w ramach prac programu Energia & Klimat: