fbpx
wróć do bloga

Odpowiadając na wyzwania związane z dynamicznym rozwojem naszej działalności badawczej i doradczej, podjęliśmy decyzję o zmianach w składzie Zarządu organizacji. Mamy przyjemność poinformować, że jego skład rozszerzy się o dwóch nowych członków – Pawła Czyżaka oraz Damiana Iwanowskiego.

Paweł Czyżak będzie stopniowo przejmował  odpowiedzialność za komponenty rosnącego programu Energia i Środowisko, w tym energetykę odnawialną. Paweł będzie także kontynuował kierowanie zespołem modelowania energetyczno-klimatycznego oraz rozwojem platformy energy.instrat.pl.

Damian Iwanowski będzie odpowiadał za rozwój programu Gospodarki Cyfrowej. Ponadto, w związku z rosnącym zapotrzebowaniem ze strony administracji publicznej, będzie rozwijał kompetencje Instratu w dziedzinie programowania i wydatkowania środków unijnych z nowej perspektywy budżetowej, m.in. Funduszu Sprawiedliwej Transformacji.

Jednocześnie, z Zarządu Fundacji odchodzi jej dotychczasowy prezes i współzałożyciel, Jan J. Zygmuntowski. Jan obejmie rolę Sekretarza powoływanej obecnie Rady Programowej Instratu. Więcej informacji o składzie i roli Rady Programowej w działalności Fundacji zaprezentujemy już wkrótce. W imieniu całego zespołu Instratu,  pragniemy serdecznie podziękować Janowi za jego nieoceniony wkład w rozwój naszego think-tanku. 


Zdjęcie zespołu z wyjazdu integracyjnego we wrześniu 2020 r.

W Zarządzie Fundacji pozostają Michał Hetmański, który nadal pełni funkcję kierownika programu Energia i Środowisko oraz Katarzyna Szwarc, liderka programu Zrównoważone Finansowanie.